O společnosti

Historie

Společnost SuprWeb System s.r.o. byla založena začátek roku 2017.

I přes krátkou existenci má dlouholeté zkušenosti s vývojem webových systému. Před založením společnosti jsme se podíleli na vývoji a provozu největších e-shopu v České republice.

Naš cíl

Zaměřujeme se na středně velké weby, aplikace a středně velké / velké e-shopy. Našim cílem jsou spokojení zákazníci, o které pečujeme nejen při realizaci, ale také při údržbě dodaných systémů.

Služby

Dodáváme komplexní služby z oboru vývoje webových aplikací.

Nabízíme:

  • Vedení projektů
  • Analytickou činnost
  • Grafické práce
  • Programátorské práce
  • Konzultace

Co o nás říkají klienti?

V osobě pana Navrátila jsem poznal vzácnou kombinaci profesionality, invence a ochoty se zhostit jakkoliv obtížného úkolu. Smysl pro detail a znalost současných technologií dohromady s jeho vrozenou skromností vám dává záruku kvalitně a bez kompromisů zpracované zakázky. Mohu vřele doporučit.

Ladislav Kroupa ENPRAG s.r.o.

Systém SuprWeb Finances nám poskytuje obchodní přehled, evidenci ve vzdělávání spolupracovníků, lektorů a vytváří uzávěrky. Společnost SuprWeb System s.r.o. výborně analyzuje zadání a rychle zavádí úpravy do ostrého provozu.

David Kantor PROFORZA Consulting s.r.o.

Před několika lety jsme se na SuprWeb System s.r.o. obrátili s požadavkem na vytvořeni administrativního a notifikačního systému na míru, který by využívaly naše dceřiné společnosti při své práci. Firma SuprWeb System s.r.o. nám vytvořila systém přesně podle našich požadavků a to ve velice krátké době. Systém používáme od roku 2015 bez jakéhokoliv zásahu nebo opravy. Dekujeme za skvěle odvedenou práci a profesionální přístup.

Jakub Horák UNITED MEDIATION LLC

Náš cíl je Vaše spokojenost. Nechte si od nás zpracovat nabídku, nebo s námi jen zkonzultujte váš aktuální systém / webovou aplikaci.

Konatktujte nás