E-shop pro B2B i B2C

SuprWeb eCommerce pro B2B i B2C

Aplikace SuprWeb eCommerce je obecná a dovede se přizpůsobit Vašim požadavkům. Také je možné doprogramovat speciální funkce, které odpovídají přesně Vašim procesům.

Klíčové vlastnosti:

  • Podpora více měn, jazyků
  • Podpora více domén
  • Napojení na Vaše systémy
  • Konfigurace pro B2B i B2C
  • Propracovaná adminsitrace
  • Vytvoření unikátní grafiky
  • Exporty na srovnávače cen
  • Podporuje varianty
  • Slevy, příplatky (na položku, kus)

Možnosti napojení SuprWeb eCommerce

Napojení na ERP systém
E-shop SuprWeb eCommerce je možno snadno napojit na jakýkoli ERP systém (Pohoda, Money, aj.). Synchronizujeme všechny dostupné informace.
Napojení na CRM
E-shop SuprWeb eCommerce je možné napojit na CRM systémy. Lze tak synchronizovat vaše kontakty.
Marketingové nástroje
E-shop SuprWeb eCommerce je možné napojit také různé marketingové nástroje (Google Analytics, Mailchimp).
Napojení na platební brány
Získejte všechny platební metody jednoduše v rámci jednoho řešení, napojte svůj e-shop SuprWeb eCommerce na platební bránu.

Ukázka administrace

 
 
 
 

Co o nás říkají klienti?

V osobě pana Navrátila jsem poznal vzácnou kombinaci profesionality, invence a ochoty se zhostit jakkoliv obtížného úkolu. Smysl pro detail a znalost současných technologií dohromady s jeho vrozenou skromností vám dává záruku kvalitně a bez kompromisů zpracované zakázky. Mohu vřele doporučit.

Ladislav Kroupa ENPRAG s.r.o.

Systém SuprWeb Finances nám poskytuje obchodní přehled, evidenci ve vzdělávání spolupracovníků, lektorů a vytváří uzávěrky. Společnost SuprWeb System s.r.o. výborně analyzuje zadání a rychle zavádí úpravy do ostrého provozu.

David Kantor PROFORZA Consulting s.r.o.

Před několika lety jsme se na SuprWeb System s.r.o. obrátili s požadavkem na vytvořeni administrativního a notifikačního systému na míru, který by využívaly naše dceřiné společnosti při své práci. Firma SuprWeb System s.r.o. nám vytvořila systém přesně podle našich požadavků a to ve velice krátké době. Systém používáme od roku 2015 bez jakéhokoliv zásahu nebo opravy. Dekujeme za skvěle odvedenou práci a profesionální přístup.

Jakub Horák UNITED MEDIATION LLC

Náš cíl je Vaše spokojenost. Nechte si od nás zpracovat nabídku, nebo s námi jen zkonzultujte váš aktuální systém / webovou aplikaci.

Konatktujte nás